slowo slowoslowsoo

02.06.2017

Ziaja bloker antyperspirantNie pamiętam nawet od jak dawna używam tego antyperspirantu. Mówiąc prawdę chyba wieki. Nigdy nie zamienię go na inny i z całego serca go polecam.

Produkt w postaci "kulki" znajduje się w solidnym opakowaniu. Kulka się nie zacina a produkt dozowany jest w odpowiedniej ilości. Cena jest bardzo przystępna a wydajność rewelacyjna. Dodatkowo jest na prawdę skuteczny w walce z nadmierną potliwością. Nie szczypie po aplikacji, ale trzeba uważać z jego stosowaniem po depilacji, bo z pewnością podrażni skórę. Zapach jest całkiem przyjemny. Wydaje mi się nawet, że wcześniejsza wersja nie pachniała tak ładnie. Konsystencja jest trochę wodnista, ale w niczym to nie przeszkadza.

Przy regularnym stosowaniu jest niezawodny. Blokuje wydzielanie potu i skóra pod pachami jest sucha i pachnąca. Warto sobie robić od niego przerwy i nie katować gruczołów cały czas. Skóra też musi odpocząć a bloker przy dłuższym stosowaniu może ją wysuszyć. Nie mam porównania z innymi tego typu antyperspirantami, bo zwyczajnie w świecie nie potrzebuje testować nic innego.


      Więcej informacji o produkcie oraz możliwość jego zakupienia macie TUTAJ .

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))