slowo slowoslowsoo

15.04.2016

Profesjonalny wysuszacz lakieru Eveline


KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA:
PROFESJONALNY WYSUSZACZ LAKIERU:
- WYSUSZA
- NABŁYSZCZA
- PIELĘGNUJE PAZNOKCIE I SKÓRKI
Szybki i skuteczny wysuszacz do lakieru w formie wygodnego sprayu. Wystarczy spryskać każdy pomalowany paznokieć, aby przyspieszyć proces schnięcia kolorowego lakieru. Forma sprayu ułatwia i przyspiesza aplikację.
Sposób użycia:
Spryskaj pomalowane kolorowym lakierem paznokcie i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Jedno, dwa przyciśnięcia pompki nie więcej.

Link do produktu ---> klik


MOJA OPINIA:

Wysuszacz ma postać przezroczystego płynu, który strasznie śmierdzi alkoholem. Znajduje się on w małej, poręcznej buteleczce z przezroczystego plastiku z atomizerem. Pompka działa bez zarzutów. Dopiero po wypsikaniu paznokci sprayemi i odczekaniu kilka sekund  zapach zmienia się na bardzo przyjemny a na naszych palcach ląduje tłustawa maź. Dla jedych będzie to plus , bo dodatkowo od razu nawilża skórki, dla innych minus, gdyż taka tłusta warstewka to nic przyjemnego.


 W związku z powyższym paznokcie spryskiwać trzeba nad ręcznikiem lub umywalką, aby nie zabrudzić przestrzeni wokół. Muszę przyznać, że lakier dość szybko staje się suchy, ale i tak trzeba umyć ręce, więc zimna woda dodatkowo działa wysuszająco. Szczerze, mogę się bez niego obejść, ale dla bardziej zaawansowanych lakieromaniaczek z pewnością będzie fajnym gadżetokosmetykiem. 


2 komentarze:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))