slowo slowoslowsoo

04.08.2015

Okulary korekcyjne z Optopro

Optopro.pl to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży okularów korekcyjnych. W ofercie znajdziemy szeroki wybór oprawek damskich i męskich, okularów sportowych czy progresywnych. Z Optopro masz gwarancję jakości, bo własnie to stawiają na pierwszym miejscu. Wraz z okularami dostajesz na nie dwuletnią gwarancję . Okulary z Optopro są moimi pierwszymi w życiu. Niestety wzrok mi się trochę pogorszył i byłam zmuszona do odwiedzenia okulisty  w celu doboru odpowiednich ''szkieł''. 

Po wizycie od razu zaczęłam zastanawiać się nad wyborem oprawek a ten do łatwych nie należy :) Zdecydowałam, że postawię na klasyczną czerń, która będzie pasować do większości stylizacji, także pierwszy krok miałam za sobą. Dużym ułatwieniem dla mnie była możliwość ''przymierzenia'' oprawek online, dzięki wgranemu na stronę zdjęciu. Bardzo, ale to bardzo ułatwiło mi to wybór odpowiednich ''ram'' dla moich oczu i jestem bardzo zadowolona z decyzji.

 Po wybraniu odpowiedniego modelu wybiera się w zamówieniu kolor oprawek ( w tym przypadku były do wyboru brązowe, granatowe, czarne i czarno-niebieskie). Następnie wybieramy kolor szkieł, ja oczywiście wybrałam klasyczne :D No i najważniejsza z rubryk, bo bez niej nasza korekcja wzroku nie będzie mieć sensu to dane, które przepisujemy z recepty. Jeśli nie jesteście czegoś pewni warto wysłać wiadomość do obsługi sklepu. Zdecydowanie pomogą w rozwikłaniu Waszych wątpliwości. 

 Wybrałam model Avellino w kolorze czarnym. Na zamówienie czeka się max 21 dni, do mnie przyszły po dwóch tygodniach kurierem. Troszkę bałam się, że okulary nie będą pasować wielkością do mojej twarzy albo będą mnie w którymś miejscu uciskać lub co gorsza nie pasować dobrze do moich uszu :) Jednak są bardzo wygodne w noszeniu. Zauszniki mnie nie cisną i idealnie dopasowują się do naszej głowy co daje pełen komfort podczas noszenia. 

Cena okularów obejmuje:

  • oprawki,
  • powłokę przeciw zarysowaniom,
  • filtr UV 400,
  • antyrefleks,
  • powłokę hydrofobową i oleofobową
  • etui i ściereczkę z mikrofibry.

Soczewki w okularach Optopro wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki czemu okulary nam się nie stłuką co może nastąpić w przypadku szkieł tradycyjnych. Taki materiał zapewnia nie tylko trwałość, ale i wygodę podczas użytkowania, ponieważ są lżejsze.

 Warto wybierać też soczewki powlekane. Optopro nie pobiera dodatkowych opłat za takie soczewki.
Powłoka antyrefleksyjna, czyli przeciwodblaskowa niweluje wszelkie odbicia światła jakie pojawiają się na powierzchni soczewek. Dzięki takiej warstwie nasze oko nie męczy się.

Powłoka przeciw zarysowaniom zabezpiecza nasze okulary przez porysowaniem i zapobiega powstawaniu smug na szkłach. Powłoka ta przedłuża dodatkowo żywotność naszych okularów.

Filtr UV zabezpiecza nasze oczy przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, natomiast powłoki hydrofobowa i oleofobowa zadbają o czystość naszych okularów :) 

Jestem bardzo zadowolona z okularów korekcyjnych  jakie wybrałam i zachęcam do zajrzenia do sklepu internetowego Optopro
5 komentarzy:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))