slowo slowoslowsoo

02.04.2014

O-krill 3 suplement diety


 Szczególna rola kwasów tłuszczowych Omega 3 kryje się w ich oddziaływaniu na procesy metaboliczne, a zwłaszcza na systemy regulujące przemiany biochemiczne w komórkach i tkankach. Mają szerokie zastosowanie w profilaktyce chorób oraz jako wyjątkowo wartościowe suplementy wspomagające terapie szeregu poważnych chorób.Kwasy tłuszczowe Omega 3 odgrywają więc nieocenioną wprost rolę w budowaniu mocy układu immunologicznego.
Mają pozytywny wpływ na krążenie krwi (działają jak teflon w naczyniach krwionośnych nie pozwalając przyklejać się złogom do powierzchni ścianek naczyń),


 • poprawiają ukrwienie mózgu i usprawniają przesyłanie sygnałów nerwowych,
 • zwiększają poziom serotoniny – neuroprzekaźnika wpływającego pozytywnie na samopoczucie,
 • łagodzą zaburzenia ukrwienia,
 • pomagają zapobiegać trombocytopenii, tj. małopłytkowości polegającej na  zmniejszaniu się ilości krwinek płytkowych (skutkuje to skazą krwotoczną, skłonnością do krwawień, wybroczyn, upośledzeniem zatrzymania krwawienia),
 • zmniejszają krzepliwość krwi przy jednoczesnym obniżaniu nadciśnienia,
 • pomagają zapobiegać zawałom serca,
 • stabilizują podwyższone ciśnienie tętnicze,
 • przywracają równowagę w zaburzeniach przemiany cholesterolu,
 • sprzyjają likwidacji przewlekłych stanów zapalnych oraz towarzyszących im bólów,
 • obniżają podwyższony poziom trójglicerydów odpowiedzialnych za tworzenie się zatorów oraz podwyższają poziom „dobrego” cholesterolu HDL,
 • chronią przed chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy,
 • ujędrniają skórę i wygładzają zmarszczki,
 • są niezbędne w prawidłowym rozwoju dzieci,
 • łagodzą bóle reumatyczne,
 • pozwalają utrzymywać dobrą formę umysłową ludzi starszego pokolenia


Opakowanie:
W kartonowym pudełeczku znajdują się 4 blistry z kapsułkami.

Kolor/postać:

Suplement występuje w postaci miękkich, gładkich, czerwonych kapsułek z płynem w środku. Nawet, gdy niechcący przegryziemy taką tabletkę nie musimy się obawiać nieprzyjemnego smaku. 

Działanie:
O-krill 3 to suplement zawierający olej z kryla antarktycznego. Kryl to mały skorupiak podobny do krewetki. Suplement, który dziś recenzuję zaczęłam używać dlatego, iż mój organizm stał się bardzo słaby przez chroroby. Chciałam się wzmocnić w pewien sposób wewnętrznie. Codzienna dawka preparatu działa pozytywnie na serce, mózg i wzrok. Ja brałam jedną kapsułkę dziennie, aby nie faszerować się dodatkowymi tabletkami. Zatem O-krill 3 wystarczył mi na dwa miesiące stosowania.
Kwasy tłuszczowe omega-3, które zawarte są w recenzowanym preparacie są ważnym składnikiem naszej diety. Olej z kryla bogaty jest również w astaksantynę, czyli najsilniejszy antyutleniacz doskonały w walce z wolnymi rodnikami.  Wiem natomiast, że O-krill 3 pozwala utrzymywać prawidłowe ciśnienie krwi i chronić układ krwionośny, wspomaga rozwój i funkcjonowanie mózgu, zmniejsza stres oraz chroni siatkówkę oka przed promieniowaniem UV. Jeśli chodzi o mnie to poprawiła mi się pamięć ( a z tą u mnie kiepsko) oraz koncentracja , wydaje mi się też, że jestem mniej nerwowa. Preparat korzystnie wpłynął też na moją odporność. Ile w tym zasługi suplementu O-krill 3 - nie mam pojęcia. Nie mam też dowodów, że to dzięki niemu nastąpiły u mnie powyższe zmiany:)
Cena preparatu trochę mnie przerasta. Za 60 kapsułek trzeba zapłacić 90 zł. Cena niby kosmiczna, ale za jakość się płaci. Produkt jest ekologiczny a na jego jakość wpływa miejsce połowu kryla, czyli ocean antarktyczny.


2 komentarze:

 1. Lubię takie suplementy od czasu do czasu, ale tutaj cena zdecydowanie mnie odstrasza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Troszkę drogi, nigdy nie stosowałam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))