slowo slowoslowsoo

30.03.2014

Organiczny Energetyzujący Scrub Peeling Do Ciała Love Me Green

KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA:

Właściwości:
Zmysłowy peeling do eksfoliacji skóry ciała. Eliminuje martwe komórki naskórka. Wspomaga odnowę komórkową, poprawia krążenie, sprzyjając eliminacji toksyn, wygładza naskórek, który staje się miekki I delikatny. Daje uczucie świeżości. 
Sposób użycia
Na umytą i wilgotną skórę ciała nanieść peeling na całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem stóp, łokci i kolan. Masuj ciało okrężnymi ruchami przez kilka minut, po czym dokładnie zmyj skórę. Po użyciu dokładnie zakręcić  zakrętkę. Ze względu na dużą zawartość olejku pomarańczowego produkt może wyciekać jeśli zakrętka nie jest szczelnie dokręcona. Ponieważ może się to zdarzyć podczas transportu, zdecydowaliśmy się na zdecydowaną obniżkę ceny tego produktu.

MOJA OPINIA:

Opakowanie:
Dosyć duże, niezbyt wygodne opakowanie. Łatwo je wypuścić z rąk.

Konsystencja/kolor/zapach:
Gęsta konsystencja ( cukier wymieszany z lejącym się olejkiem). Piękny, pomarańczowy zapach i brązowy kolor.

Działanie:
Zawarte w peelingu drobinki cukru bardzo dobrze usuwają obumarły naskórek. Wystarczy nałożyć go na wilgotną skórę i masować ciało aż do rozpuszczenia się cukru, wtedy efekt jest jeszcze lepszy. Skóra jest idealnie wygładzona i pozostaje pachnąca przez zawartość w kosmetyku olejku pomarańczowego. Nie podoba mi się, że po zmyciu wszystkiego skóra zostaje natłuszczona tymże olejkiem. Po zastosowaniu peelingu nie trzeba już smarować się balsamem. Kosmetyk pozostawia skórę gładką, nawilżoną i miękką. Wolałabym, gdyby nie pozostawiał żadnej oleistej powłoczki, gdyż nie lubię tego typu efektu na swojej skórze. Jednak każdy ma inne wymagania i wiem, że większość osób jest nim zachwycona. Kosmetyk jest też dość drogi, raczej nie kupiłabym go nawet ze względu na to, że jest organiczny. Taką mieszanką zrobię sama, tańszym kosztem w zaciszu swojej kuchni.I niestety pozostanę przy tańszych kosmetykach złuszczających, akurat nie przywiązują większej wagi do peelingów do ciała.Ważne, aby dobrze złuszczały naskórek.


4 komentarze:

  1. Lubię peelingi z olejkami. Oszczędzają czas bo nie muszę po nich używać balsamu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. miałam tylko próbki tego peelingu. ja lubię powłoczkę z naturalnych olei, nie muszę się już balsamować.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla mnie jset zdecydowanie za drogi,wole swój naturalny peeling z kawy

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))