slowo slowoslowsoo

13.04.2013

Utrwalacz makijażu w sprayu Kryolan


KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA:

Fixier-spray jest specjalistycznym preparatem do stosowania na wykończony makijaż. Zapewnia on niewidzialną, ochronną powłokę, która przedłuża trwałość oraz zabezpieczenie makijażu. Fixier-spray jest niezwykle efektywny przy body- paitingu, wykonanych przy pomocy wodnych farb Aquacolor. Fixier-spray należy spryskać cienką i równomierną warstwą z odległości około 30-40 cm. Tak utrwalony makijaż jest odporny na rozmazywanie i wycieranie się nawet, jeżeli jest na to szczególnie narażony. Fixier-spray zawiera alkohol i dlatego też należy uważać na oczy.

Skład: Butan, Isopropyl Alcohol, Propan, Arcylatest/t-Butylacrylamide Copolymer, Isopropyl Myristate, Diisopropyl Adipate

MOJA OPINIA:

Opakowanie:
Kosmetyk ma postać sprayu. Znajduje się w aluminiowej puszce z atomizerem. Zatyka się go zatyczką  jak klasyczny spray.

Konsystencja/zapach:
Kosmetyk ma konsystencje płynu, który ''uwięziony'' jest w puszce z atomizerem.

Działanie:
Produkt godny polecenia. Po niewypale sprayu z Sephory postanowiłam zakupić utrwalacz z tej firmy. Utrwalacz faktycznie utrwala na bardzo długo.  Świetnie aplikuje się go na twarz drobną mgiełką. Przez kilka minut czuć lekkie spięcie i lepkość  skóry, efekt ten jednak szybko mija. Jeśli spryskamy nim twarz , gdy tusz do rzęs nie jest wystarczająco wyschnięty to możemy spodziewać się efektu pandy. Spray spisuje się w upalne dni, jak i na imprezie podczas tańców hulańców. Bardzo długo utrzymuje makijaż na swoim miejscu, praktycznie do demakijażu a i tak, aby go zmyć potrzeba trochę wysiłku. Jeśli zaaplikuje się go zbyt dużo to po wyschnięciu może popękać na naszej twarzy i nie będzie to wyglądało estetycznie. Cena dla niektórych może być wysoka, ale dzieki jego fenomenalnemu działaniu jest jej wart. Używam go tylko na specjalne okazje lub wtedy, gdy chcę wyglądać perfekcyjnie. Wiem, że w składzie zawiera alkohol, ale nie zauważyłam, aby jakoś bardzo wysuszał skórę. Może gdybym stosowała go dzień w dzień to mogłabym się na ten temat wypowiedzieć. Na koniec chciałam dodać, że jest bardzo wydajny.

5 komentarzy:

 1. Nie widziałam go wcześniej :) Nie miałam pojęcia, że takie coś istnieje :O


  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news;*

  OdpowiedzUsuń
 2. miałam go kiedyś, fajnie działa, ale nie potrzebuję takiego utrwalenia, więc pewnie nie kupię szybko ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. byl nim spryskany mój makijaż ślubny:) wytrzymal az do poprawin ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. dużo o nim dobrego czytam, chyba się skuszę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam na rozdanie http://pasjekaroliny.blogspot.com/2013/04/mini-rozdanie-z-okazji-200-obserwatorow.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))