slowo slowoslowsoo

08.03.2016

Szampon z olejem arganowym do codziennej pielęgnacji GlySkinCare


KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA:
Wskazania
Wzbogacona o olej arganowy formuła zapewni Twoim włosom odpowiednie i długo­trwałe nawilżenie. Dzięki zawartości cennych składników: białka pszenicz­nego, keratyny, wita­miny E, panthenolu i aloesu Odżywka głęboko zregeneruje i wzmocni włosy, nadając im zdrowy wyląd i blask. 
 
Dawkowanie
Rozprowadź dokładnie odżywkę na umyte, wilgotne włosy. Odczekaj 3 minuty, a następnie spłucz letnią wodą. W celu uzyskania lepszego efektu nawilżenia, przed nałożeniem odżywki zastosuj Szampon z Olejem Argano­wym (Argan Oil Shampoo). Unikać kontaktu z ocza­mi. Produkt testowany dermatologicznie.

MOJA OPINIA:
Szampon znajduje się w brązowo-przezroczystej butelce z zamykaniem typu ''klik''.Produkt bardzo pięknie pachnie, długo pozostawiając zapach na włosach. Konsystencja kosmetyku jest raczej rzadka, ale nie spływa między palcami i łatwo go nałożyć na głowę. Tym samym świetnie się po niej rozprowadza i bardzo dobrze pieni. 

Szampon jest bardzo przyjemny dla skóry głowy, więc mycie nim włosów to czysta przyjemność. Nie podrażnia skalpu, nie plącze włosów i nie potrzeba odżywki, bo sam wykonuje całą robotę. Włosy po umyciu są przyjemne w dotyku, nie plączą się i pięknie lśnią. Jest bardzo wydajny i myślę,że każdy powinien go wypróbować. Szampon zasługuje na mocną 6

Produkt otrzymałam dzięki uprzejmości  http://diagnosis.pl

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))