slowo slowoslowsoo

14.12.2015

Plakaty ze sklepu eplakaty.pl

Ostatnio wzięło mnie na dekorowanie domu, nie tylko świąteczne, ale też takie ogólne - całoroczne :) Stwierdziłam, że świetną alternatywą dla wprowadzenia troszkę klimatu do swoich pomieszczeń byłoby powiedzenie w nich jakichś plakatów. Jak wymyśliłam, tak zrobiłam. 
Plakaty już wiszą u mnie a jeśli chcecie więcej szczegółów to zapraszam do dalszej części tego posta.

Moje plakaty pochodzą ze sklepu internetowego http://www.eplakaty.pl/. Zamówiłam je w wielkim rozmiarze, bi jest to aż 100 cm na 140 cm. Jeśli macie sporo miejsca do zagospodarowania to jak najbardziej zachęcam do zamówienia właśnie takich. Oczywiście są też inne rozmiary o przeróżnych tematykach :) Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Jeden plakat o podanych wyżej wymiarach to koszt 29,90 zł, więc cena bardzo przystępna jak na tak ogromny arkusz .
Przechodząc do sedna sprawy. Zmówiłam plakaty z myślą o powieszeniu ich w salonie i kuchni, ale ostatecznie koncepcja się zmieniła i jeden wisi w małym biurze. Plakat jaki wybrałam do salonu przedstawia galopujące konie, które idealnie pasują mi do mojej pomarańczowej ściany. Nie byłabym sobą, gdybym mojego plakatu nie udoskonaliła. Stwierdziłam, że idealnie będzie do niego pasować białą rama i taką też na szybko zrobiłam. 

Na strychu znalazłam jakieś cienkie listewki i od razu przystąpiłam do roboty. Piłką ręczną przycięłam listewki na pożądaną długość, następnie przycięłam rogi po skosie, aby ładnie stykały się ze sobą. Potem złożyłam ramkę i rogi złączyłam takerem. Na koniec dwukrotnie pomalowałam białą farbą do ścian i sufitów a po wyschnięciu przykleiłam klejem uniwersalnym plakat do ramy. Na następny dzień , gdy wszystko ładnie zastygło przyczepiłam zawieszki. Gdy mój obraz był już gotowy wystarczyło wymierzyć na ścianie miejsca wbicia gwózdków i go powiesić. Efekt moim zdaniem jest świetny. Za małą cenę można stworzyć coś pięknego, wystarczy trochę chęci. Gdy nam się taki plakat znudzi można go zawsze wymienić na inny, nie żałując dużo wydanych pieniędzy :) 

Drugi plakat zawisł tak jak wspomniałam wcześniej w małym prowizorycznym biurze. Myślę, że również świetnie ożywił smętne pomieszczenie.

Jeśli chodzi o jakość usług i produktów to mogę z czystym sumieniem polecić zarówno sklep eplakaty.pl , jak również oferowane w nich produkty. Po złożeniu zamówienia już na drugi dzień był u mnie kurier z dobrze zabezpieczoną kartonową tubą . :) Dzięki temu nasze plakaty przychodzą całe i zdrowe.Każdy z nich zapakowany jest dodatkowo w przezroczystą folię. 

Plakat nadrukowany jest na bardzo wytrzymałym papierze, który jest matowy i nie odbija zbyt dużo światła. Myślę, że super spisywałyby się też jako obraz za szklaną szybą. Zapomniałabym dodać najważniejszego - kolory na plakatach są intensywne, od razu widać, że jakość wydruku jest bardzo dobra.


Serdecznie zapraszam na stronę eplakaty.pl 

Jak Wam się podoba taki pomysł an odświeżenie czterech ścian? Macie w swoich domach jakiś plakaty?

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))