slowo slowoslowsoo

02.11.2015

Przegląd gazetek promocyjnych

Jako, że wczoraj rozpoczął się nowy, jesienny miesiąc postanowiłam tego posta przeznaczyć na przegląd ciekawych promocji z gazetek. Lubię w nich buszować, zwłaszcza, że w najmniej oczekiwanym momencie i często pomiędzy tronami  z ofertami spożywczymi można trafić na interesujące okazje. Bardzo lubię sieć sklepów Biedronka za różnorodny asortyment. Ostatnio będąc an zakupach spożywczych natrafiłam na cudowne obrazy 3D w stylu tych z  Ikea. Do tej pory żałuję, że nie wzięłam ich i mam nadzieję, że w tym tygodniu jeszcze będą.
W tym tygodniu do Biedronki warto udać się po chemię gospodarczą i rzeczy do sprzątania. Moim marzeniem jest mop parowy. Może nie Biedronkowy, ale warto się mu przyjrzeć.

Polecam Wam nierdzewny stojak do łazienki na papier toaletowy. Sama mam i bardzo sobie go chwalę. Nie dość, że wygląda ciekawie to w dodatku jest bardzo praktyczny. 

Lidl oferuje nam m.in. jesienne botki, modne pikowane bluzy z imitacją skóry, rurki, ciepłe tuniki i sweterki i wiele innych ubrań w tym męskich i dziecięcych. 
Od wczoraj weszło w życie nowe wydanie Rossmannowskiego czasopisma ''Skarb'' . Jeśli lubicie tą drogerię to zawsze warto przejrzeć właśnie ich gazetkę. Nie tylko w celu zapoznania się z nowościami kosmetycznymi, ale i poczytania różnych ciekawych artykułów. 

4 komentarze:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))