slowo slowoslowsoo

17.09.2015

SENSIQUE FRENCH, czyli lakiery do klasycznego francuskiego manicure.

Dzisiaj pragnę przedstawić Wam lakiery Sensique, które swoje zastosowanie znajdują w manicure francuskim. Niby takie malowanie paznokci wydaje się proste to jednak każda z nas woli inny ładny odcień na swojej płytce paznokciowej. Takie lakiery znajdą też aprobatę u pań stawiających na naturalność na paznokciach. Lakiery Sensique z serii ''francuskiej'' dostępne są w 6 delikatnych, odcieniach. Ja zaprezentuje Wam 5 z nich :)


Wszystkie lakiery mają  rzadką, zbyt płynną konsystencje, co nie jest zbyt dobre, gdy nałożymy na paznokieć za dużo lakieru, bo wszystko rozpływa się na boki :/ Jeśli się już wprawimy w nakładaniu odpowiedniej ilości produktu to będzie wszystko w porządku. Efekt tafli wody jest zauważalny po nałożeniu jednej warstwy, ale niestety, aby krycie było lepsze potrzebujemy pomalować paznokcie 2-3 razy. Jeśli jednak oczekujemy od takiego lakieru tylko ładnego podkreślenia płytki i nabłyszczenia to 1-2 warstwy w zupełności wystarczą. koszt takiego lakieru to 6,49. Możecie je dostać w Drogerie Natura.

130 almond 
136 honey 
137 hellrosa 
138 dolly 
139 daisy 


Składniki/Ingredients: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Stearalkonium Bentonite, N-Butyl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer, Benzopheneone - 1, Silica, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, PTFE, 
[+/- Mica, Ethylcellulose, CI 77891, CI 19140, CI 77491, CI 15850, CI 77499, CI 77510, CI 15880].


3 komentarze:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))