slowo slowoslowsoo

12.07.2015

Peeling podwójnie złuszczający Soraya


Podwójnie złuszczający peeling gruboziarnisty
 do cery suchej i normalnej - skutecznie usuwa 
martwe komórki naskórka, oczyszcza cerę, 
zapewnia jej aksamitną gładkość i świeży, 
promienny wygląd. Rezultatem regularnego 
stosowania peelingu jest idealnie gładka,
 miękka skóra o jednolitym kolorycie.

Podwójny system złuszczający:
  • Rozdrobnione łupinki orzecha – naturalny eksfoliator o dużej sile złuszczania, doskonale oczyszcza cerę, odblokowuje pory.
  • Mikrosfery złuszczające – eksfoliator o średniej sile złuszczania, znakomicie 
  • wygładza naskórek.


Opakowanie:
Miękka plastikowa tubka o pojemności 75 ml zamykana zatrzaskiem .

Konsystencja/kolor/zapach:
Peeling ma biały kolor, ale zatopione są w nim małe, jasno brązowe drobinki. Konsystencja jest kremowa, ale przez dużą zawartość rozdrobnionych łupin orzecha jak to peeling jest szorstki :)Ma cudowny zapach, nie umiem go określić, ale bardzo go lubię. 

Działanie:
Od dawna nie miałam tak dobrego peelingu do twarzy :)Jest jeden mały minusik, ale o tym za chwilę. Mycie twarzy tym kosmetykiem to sama przyjemność, drobinki z orzecha pobudzają i masują skórę a zapach działa aromaterapeutycznie. Raj na ziemi. Ja to robię ta: nawilżam skórę, wyciskam trochę produktu na palce i rozprowadzam po twarzy, następnie masuję, gdy poczuję, że już mam problemy z rozsmarowywaniem, nawilżam ręce wodą i tak w kółko aż nie zostanie żadne ziarenko. Skóra po takim rytuale jest nieziemsko gładka, oczyszczona i promienna. Nie wysusza , nie podrażnia , tylko od czasu do czasu na drugi dzień ( najczęściej na czole) pojawiają mi się jeden lub dwa wypryski. Rozumiem jednak, że peeling mechaniczny pobudza naszą skórę i każda taka ingerencja może przyspieszyć powstanie wyprysku, który i tak by nam wyszedł. Jestem zadowolona i szczerze polecam. Stosując go 2-3 razy w tygodniu pozbędziecie się suchych skórek.3 komentarze:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))