slowo slowoslowsoo

02.06.2014

Olejek arganowy Casablanca

KILKA SŁÓW O OLEJKU ARGANOWYM:


Olej arganowy posiada korzystne właściwości medyczne, kosmetyczne jak i spożywcze. W dzisiejszych czasach znany jest jako składnik wielu profesjonalnych i ekskluzywnych kosmetyków. Często jest dodawany do potraw, co nadaje im niesamowity smak i zapach. Stosowany jest także w medycynie, m.in. obniża poziom cholesterolu, poprawia krążenie krwi oraz wspomaga naturalną odporność organizmu.

MOJA OPINIA:

Olejek arganowy, zwany jest ''Złotem Maroka'' zapewne nie bez powodu. Na tą nazwę zasłużył sobie swoimi  drogocennymi właściwościami. Olejek arganowy posiada bardzo delikatny zapach. Olejkiem możemy pielęgnować zarówno twarz, ciało jak i włosy. Używany był przeze mnie w przeróżny sposób. Jako preparat do demakijażu, do natłuszczania skóry w okolicach oczy ( czasami całej twarzy, gdy miałam suche dni) , wokół skórek paznokci jak i do olejowania włosów. Często dolewałam go do jakiegoś kremu do twarzy. Każda z wymienionych przeze mnie czynności sprawiała, że skóa pozostawała gładka w dotyku, rewelacyjnie natłuszczona oraz nawilżona.

4 komentarze:

  1. A ile kosztowała ta buteleczka ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Cena: 46,74 za 60 ml, 66,42 za 125 ml,

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo lubię olejek arganowy. Szkoda tylko, że firmy sprzedają ten produkt w przeźroczystych buteleczkach, mimo że podobno światło mu nie służy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))