slowo slowoslowsoo

29.08.2013

Maska do twarzy do cery normalnej kompleks algowy Bingo Spa
KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA:
Nawilżanie jest jednym z podstawowych etapów każdej odmładzającej kuracji kosmetycznej. Woda jest najważniejszym składnikiem tkanek i jest szczególnie istotna dla zachowania dobrej kondycji skóry.
Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy,ma doskonalą konsystencje i przyjemny zapach.Skóra już po pierwszym zastosowaniu staje się delikatna,elastyczna i odpowiednio nawilżona.
Zdrowa skóra zawiera ok. 70% wody w najgłębszych warstwach skóry właściwej i 13% w powłoce zewnętrznej warstwy rogowej.
Wykorzystanie substancji aktywnych zawierających aminokwasy, cukry i niektóre minerały, pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia powierzchniowego i tym samym dostarcza niezbędnych substancji dla przywrócenia równowagi wodnej oraz dla utworzenia filmu ochronnego na skórze.
Sole mineralne a szczególnie jod, stymulują ogólny metabolizm i powoduja wzrost wymiany osmotycznej przyczyniajac sie tym samym do wyeliminowania nadmiaru płynów.

Cena: 10zł / 120ml

http://www.bingosklep.com/maseczka-algowa-twarzy-nawilzanie-oczyszczanie-bingospa-p-54.htmlMOJA OPINIA:
Opakowanie:
Przezroczysty, plastikowy słoiczek z czarną zakrętką.

Konsystencja/kolor/zapach:
Maska jest przezroczysta, ma żelowa konsystencję oraz delikatny zapach.

Działanie:
Łatwo rozsmarowuje się na skórze, przyjemnie ją chłodząc. Rewelacyjnie łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zaraz po jej zmyciu skóra jest przyjemna i gładka  w dotyku. Nie pozostawia żadnej tłustej powłoczki. Maska jest świetna, gdy chcemy złagodzić naszą skórę i przynieść jej ulgę. Widzę poprawę w nawilżeniu skóry, ale nie za bardzo wiem w jaki sposób ona oczyszcza:) Mnie nie podrażniła ani nie uczuliła jak było w przypadku kilku dziewczyn ją testujących. Dzięki swojej konsystencji jest bardzo wydajna. Zdecydowanie ją polecam, gdyż rzadko się zdarza, abym bardzo polubiła się z jakąś maseczką do twarzy.

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))