slowo slowoslowsoo

29.03.2012

Błonnik z ananasem Bio Garden..:) - WIELKIE TESTOWANIEBioGarden w swojej ofercie posiada kilka produktów, które mają sprzyjać odchudzaniu. Wskazania produktów według BioGarden: nadwaga lub otyłość, wysoki poziom cholesterolu, nadmierne uczucie głodu i zaparcia – czyli standard w przypadku suplementów na odchudzanie. Błonnik Z Ananasem BioGarden w aptekach internetowych kosztuje około 20 złotych. Za tą kwotę otrzymujemy opakowanie 100 tabletek. Obliczyłam, że przy zalecanym stosowaniu 6-10 tabletek błonnikowych dziennie opakowanie starcza na  10 do 16 dni. Czyli w miesiącu powinniśmy zużyć od 2 do 3 opakowań Błonnika Z Ananasem, czyli od 200 do 300 tabletek, czyli około 60 złotych.Zobaczmy co otrzymujemy w 1 tabletce Błonnika Z Ananasem:
  • Błonnik jabłkowy 340,0 mg
  • Błonnik pszeniczny 112,0 mg
  • Błonnik owsiany 112,0 mg
  • Proszek ananasowy 30,0 mg
DZIAŁANIE:
Kompleks błonników roślinnych (pszeniczny, jabłkowy, owsiany) pęczniejąc powoduje uczucie sytości, poprawia perystaltykę jelit, zapobiega zaparciom, poprawia przemianę materii. Dodatek proszku ananasowego przyspiesza i potęguje efekt odchudzania. CLA (kwas linolowy) zwiększa spalanie tłuszczu, wyłacznie zapasów tłuszczowych zmagazynowanych w organiźmie. Jest to preparat działający trójfazowo w procesie odchudzania.
ZASTOSOWANIE:
Wspomagająco w procesie odchudzania. W szczególności w przypadku braku sukcesów w poprzednich programach odchudzających.Wskazany dla osób z nadwagą, prowadzących stacjonarny tryb życia, o małej aktywności ruchowej, odchudzających się, otyłych lub z tendencjami do zaparć.
SPOSÓB UŻYCIA:
Przed głównymi (3 x dziennie) posiłkami po 2 - 3 tabletki na 30 minut przed posiłkiem. Zalecane dawkowanie wynosi 6 do 10 tabletek dziennie.

 Szkoda, że preparat jest w postaci aż tak dużych ( jak dla mnie) tabletek. Mam problemy z połykaniem i muszę sobie rozkruszać..:;/ Zobaczymy jak zadziała na mój organizm. Do nastepnego.

1 komentarz:

  1. Czekam na recenzję:) Chciałam go kupić, ale bałam się, że podziała na mnie źle i będę musiała dnie spędzać w toalecie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawienie komentarza, każdy sprawia mi dużo radości i motywuje do dalszej pracy nad blogiem :))